Bait Boat Peshku Finder FF918-CWLS

Përshkrim i shkurtër:

Display 3.5inch MVA TFT LCD ,pixels:320V x 480H Water requirements Both in salt and fresh water Operational wireless Frequency 433.93MHz Working site Lake, River, Ocean Depth capability 135 feet (45m) Floating and Waterproof Yes Sonar Coverage 90 degrees at 125 kHz Fish alarm Yes Wireless operating range Up to 300m Portable Yes Operational temperature -14°F to 122°F(-10°C-50°C)


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Zhejiang
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ekran 3.5inch MVA TFT LCD,piksel: 320V x 480H kërkesat e ujit Si në kripë dhe ujë të freskët
  Frekuenca operacional wireless 433.93MHz faqe e punës Liqeni, lumi, Ocean
  aftësi thellësi 135 këmbët (45m) Lundrues dhe i papërshkueshëm nga uji po
  Sonar Mbulimi 90 gradë në 125 kHz alarm peshk po
  varg Wireless operativ Deri në 300 portativ po
  temperatura operative -14 ° F në 122 ° F (-10 ° C-50 ° C)

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !