Wireless Peshku Finder FF718LIC-W

Përshkrim i shkurtër:

Display Big Adjustable High-contrast Dot matrix 4-Level grayscale FSTN LCD 132 V x 132 H  Water requirements Both in salt and fresh water Back lighting On/off White LED Working site Lake, River, Ocean Depth capability 140 feet(45 m) Floating and Waterproof Yes Sonar Coverage 90 degree at 125 KHZ Fish alarm Yes Display size 41 W x 48 H Portable Yes Power 3.7 V rechargeable alkaline batteries     Operational temperature 4°F to 158°F(-20°C-70°C)    


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Zhejiang
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ekran Big Adjustable High-kontrast Dot matrix 4-Niveli grayscale  FSTN LCD 132 V x 132 H  kërkesat e ujit Si në kripë dhe ujë të freskët
  Back ndriçim On / off White LED faqe e punës Liqeni, lumi, Ocean
  aftësi thellësi 140 këmbë (45 m) Lundrues dhe i papërshkueshëm nga uji po
  Sonar Mbulimi 90 shkallë në 125 kHz alarm peshk po
  Display madhësia 41 W x 48 H portativ po
  pushtet 3.7 V rechargeable alkaline    
  temperatura operative 4 ° F në 158 ° F (-20 ° C-70 ° C)    

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !