kamera nënujore FF3308-8

Përshkrim i shkurtër:

PRODUCT SPECIFICATION: 1) Used for fishing, diving, swimming and other outdoor sports 2) 4 IR/LED lights design, providing a wider underwater vision range (5-7M) 3) 20M camera cable length at Max 4) Anti-Fog, using special technology, the underwater camera with Anti-Fog function 5) Easy Carrying Bag packed Features: 1))Screen dimensions:3.5Inch 2) Color system: PAL/NTSC 3) Power: DC12V inside+ and outside - 4) Receving channel: AV/CAMERA 5) Comsumption: 2W 6) Display Mode: 4:3 7) Visib...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Zhejiang
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet e produktit:
  1) përdoret për peshkim, zhytje, not dhe sportet e tjera në natyrë
  2) 4 IR / LED dritat projektimin, duke ofruar një gamë të gjerë nënujore vizion (5-7M)
  3) Gjatësia kabllo kamera 20M në Max
  4) anti-mjegull, duke përdorur teknologji të veçantë, kamera nënujore me funksionin anti-mjegull
  5) Easy Mbante qese e mbushur
  Features:
  1)) dimensionet Screen: 3.5Inch
  2) Ngjyra e sistemit: PAL / NTSC
  3) Fuqia: DC12V brenda + dhe jashtë -
  4) receving kanal: AV / CAMERA
  5) comsumption: 2W
  C6) Display Metoda: 4: 3
  7) Këndi dukshme: 1vp-p 75 gradë
  8) Rezolucioni: 320 (W) xRGBx240 (H) = 76800 piksel
  9) ruajtje Temperatura: -20 ℃ - 65 ℃
  Temperatura 10) e punës: -10 ℃ -50 ℃
  furnizimi me energji elektrike 11) 2-mënyra:
  a) 5V Kaloni AC / DC përshtatës pushtet
  b) bateri Rechargeable

  ekran PAL 3.5inch / NTSC ngjyra LCD,piksel: 320V x 240H kërkesat e ujit Si në kripë dhe ujë të freskët
  kënd të dukshme 120 gradë faqe e punës Liqeni, lumi, Ocean
  marrja e kanalit  AV / CAMERA Lundrues dhe i papërshkueshëm nga uji po
  Gjatësia Max kabllo 20M alarm peshk po
  pushtet 3.7 V rechargeable litium portativ po
  temperatura operative -14 ° F në 122 ° F (-10 ° C-50 ° C)    

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !