Kompania e Informacionit

Professional Peshku Finder Prodhim  Pionner in China Since 2003 

Cilësi të lartë dhe shërbimi më i mirë është kultura jonë. Ky produkt mahnitshme është projektuar veçanërisht për peshkatarët amatorë dhe profesionistë njësoj, për finder vendndodhjen e peshkut, thellësi dhe kontur e poshtme të ujit. Duke përdorur teknologji të mahnitshme dhe inovative, kjo finder peshku është mjet ideal për të sjellë peshkun për ju!

kompania e Informacionit

Themeluar në vitin 2003, Zhejiang Lucky Prodhuesi Co, Ltd, është një prodhues profesional dhe me përvojë të specializuar në fushën e peshkimit.
Duke qenë një fabrikë integruar R & D, prodhimit dhe shitjes, ne zhvillimin e produkteve të reja çdo vit, të kontrolluar cilësinë e produkteve "në mënyrë rigoroze, dhe kanë klientët në shtëpi dhe jashtë vendit.
Si sonë peshkimi slogan e bën jetën më të mirë ", tregon, ne Lucky jemi të kushtonte për të ofruar njerëzve përvojën më të mirë në peshkim dhe argëtim më të madh në jetë.

sffsdfd

prodhues 1.Profesionale Me më shumë se 10 vjet përvojë të prodhimit në fushën e peshkimit, si dhe punëtorë të trajnuar mirë, QC rreptë, dhe shitjet e fortë dhe R & D ekip, ne të sigurojë klientët me cilësi të lartë dhe produkteve profesionale.
shërbimit 2.Expert Me prodhim të plotë, teknikë, dhe shitjet e ekipit, ne jemi duke bërë bashkëpunim me ne një përvojë e mrekullueshme për konsumatorët. Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të shërbyer për ju.
mendja 3.Innovative Me mendjen e inovacionit ndryshon çdo gjë, ne kurrë nuk kanë ndalur hapi ynë në prodhimet creation.New janë injektuar në treg dhe të hapur tregje të pabesueshme të reja për klientët tanë.
çmimi 4.Competitive Me cilësinë dhe reputacionin si parakusht, ne jemi të kushtonte për të siguruar produktin më të mirë të cilësisë dhe shërbim më të plotë për konsumatorin nga përfitim të konsumatorëve.

Shërbimet tona
1. For all your inquires about us or our Fish Finder, we will reply you in detail within 24 hours

2. Ne vetë të trajnuar mirë dhe të zjarrtë shitje dhe shërbime pas- shitjes të cilët mund të flasin rrjedhshëm gjuhën angleze
3. Ne ofrojmë OEM shërbimeve. Mund të shtypura logon tuaj në peshk Finder.
4. Ne kemi inxhinierë shumë përvojë, mund të ju ndihmojë të përdorni të mirë Peshku Finder


WhatsApp Online Chat !