• dddddddd3
  • dddddddddd2
  • 证书 模版

Themeluar në vitin 2003, Zhejiang Lucky Prodhuesi Co, Ltd, është një prodhues profesional dhe me përvojë të specializuar në fushën e peshkimit.

Duke qenë një fabrikë integruar R & D, prodhimit dhe shitjes, ne zhvillimin e produkteve të reja çdo vit, të kontrolluar cilësinë e produkteve "në mënyrë rigoroze, dhe kanë klientët në shtëpi dhe jashtë vendit.
Si sonë peshkimi slogan e bën jetën më të mirë ", tregon, ne Lucky jemi të kushtonte për të ofruar njerëzve përvojën më të mirë në peshkim dhe argëtim më të madh në jetë.

WhatsApp Online Chat !