Мамка Вез Фиш Пронаоѓач FF918-CWLS

Краток опис:

Display 3.5inch MVA TFT LCD ,pixels:320V x 480H Water requirements Both in salt and fresh water Operational wireless Frequency 433.93MHz Working site Lake, River, Ocean Depth capability 135 feet (45m) Floating and Waterproof Yes Sonar Coverage 90 degrees at 125 kHz Fish alarm Yes Wireless operating range Up to 300m Portable Yes Operational temperature -14°F to 122°F(-10°C-50°C)


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Жеџијанг
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Покажи MVA 3.5inch TFT LCD екран,пиксели: 320V x 480H потребите за вода И во сол и вода за пиење
  Оперативен безжична фреквенција 433.93MHz Работно место Езеро, река, Океан
  способност длабочина 135 стапки (45) Пловечки и Водоотпорен Да
  Сонар Покриеност 90 степени во 125 kHz аларм риба Да
  Безжичен работен опсег До 300 преносни Да
  работната температура -14 ° F до 122 ° F (-10 ° C-50 ° C)

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !