Безжичен Фиш Пронаоѓач FF718LIC-W

Краток опис:

Display Big Adjustable High-contrast Dot matrix 4-Level grayscale FSTN LCD 132 V x 132 H  Water requirements Both in salt and fresh water Back lighting On/off White LED Working site Lake, River, Ocean Depth capability 140 feet(45 m) Floating and Waterproof Yes Sonar Coverage 90 degree at 125 KHZ Fish alarm Yes Display size 41 W x 48 H Portable Yes Power 3.7 V rechargeable alkaline batteries     Operational temperature 4°F to 158°F(-20°C-70°C)    


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Жеџијанг
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Покажи Голема Прилагодлив висок контраст Матрични 4-ниво сиво  FSTN LCD 132 V x 132 H  потребите за вода И во сол и вода за пиење
  назад осветлување За вклучување / исклучување бело LED Работно место Езеро, река, Океан
  способност длабочина 140 стапки (45 м) Пловечки и Водоотпорен Да
  Сонар Покриеност 90 степен на 125 kHz аларм риба Да
  големина на екран 41 W x 48 H преносни Да
  моќ 3.7 V батерија на алкалните батерии    
  работната температура 4 ° F до 158 ° F (-20 ° C-70 ° C)    

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !