Безжичен Фиш Пронаоѓач FF916

Краток опис:

1.)Transducer frequency:125KHz 2.)Transducer coverage:90 degrees 3.)Depth capacity:0.6M-45M(2Feet-135Feet) 4.)Transducer power:3.7V rechargeable lithium battery 5.)Running time:5 hours fully charging 6.)Charger:5V,1A 7.)WIFI range:50M 8.)WIFI frequency:2.4GHz 9.)Each probe can be connected to the device: five is the maximum, but only one can be operated at a time. 10.)Charging indicator:red light 11.)Working indicator:blue light


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Жеџијанг
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.) Трансдуцерот Фреквенција: 125KHz
  2.) Трансдуцерот покриеност: 90 степени
  3.) Длабочина капацитет: 0.6m-45 (2Feet-135Feet)
  4.) Трансдуцерот напојување: 3.7V литиум батерија
  5.) Времетраење: 5 часа целосно полнење
  6.) полнач: 5V, 1A
  7.) WIFI опсег: 50M
  8.) WIFI фреквенција: 2.4GHz
  9.) Секоја истрага може да биде поврзан со уредот: пет е максимум, но само еден може да се работи во исто време .
  10.) Индикатор за полнење: црвено светло
  11.) Работно индикатор: сина светлина


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !