Подводна камера FF3308-8

Краток опис:

PRODUCT SPECIFICATION: 1) Used for fishing, diving, swimming and other outdoor sports 2) 4 IR/LED lights design, providing a wider underwater vision range (5-7M) 3) 20M camera cable length at Max 4) Anti-Fog, using special technology, the underwater camera with Anti-Fog function 5) Easy Carrying Bag packed Features: 1))Screen dimensions:3.5Inch 2) Color system: PAL/NTSC 3) Power: DC12V inside+ and outside - 4) Receving channel: AV/CAMERA 5) Comsumption: 2W 6) Display Mode: 4:3 7) Visib...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Жеџијанг
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација на производи:
  1) Се користи за риболов, нуркање, пливање и други спортови на отворено
  2) 4 IR / LED светла дизајн, обезбедување на поширок спектар подводни визија (5-7M)
  3) 20 милиони камера должина на кабелот на Макс
  4) Анти-магла, со посебна технологија, подводни камера со анти-магла функција
  5) Лесен за носење торба спакувани
  Карактеристики:
  1)) димензии на екранот: 3.5inch
  2) Боја систем: PAL / NTSC
  3) напојување: DC12V внатрешноста + и надвор -
  4) receving канал: AV / камера
  5) Comsumption: 2W
  6) Екран режим: 4: 3
  7) видливи Агол: 1vp-p 75 степени
  8) Резолуција: 320 (W) xRGBx240 (H) = 76.800 пиксели
  9) температура за складирање: -20 ℃ - 65 ℃
  10) работна температура: -10 ℃ -50 ℃
  11) 2 начини за напојување:
  а) 5V Вклучете AC / DC адаптер за напојување
  б) батерија на полнење

  Покажи 3.5inch PAL / NTSC боја LCD екран,пиксели: 320V x 240H потребите за вода И во сол и вода за пиење
  видлив агол 120 степени Работно место Езеро, река, Океан
  Примање задржани  AV / КАМЕРА Пловечки и Водоотпорен Да
  Максимална должина на кабелот 20 милиони аларм риба Да
  моќ 3.7V литиум батерија преносни Да
  работната температура -14 ° F до 122 ° F (-10 ° C-50 ° C)    

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !