Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте трговец или производител?

Ние сме професионални производител на риба Пронаоѓач, добредојде да ја посетите нашата фабрика.

Каде се наоѓа вашата фабрика?

Нашата фабрика се наоѓа во провинцијата Жеџијанг.

Што е вашиот мандат за исплата?

T / T;
L / C по видување;
Western Union (условно, ве молиме контактирајте не за повеќе детали);
Alipay (условно, ве молиме контактирајте не за повеќе детали);
Paypal (условно, ве молиме контактирајте не за повеќе детали);
MoneyGram (условно, ве молиме контактирајте не за повеќе детали);
OneTouch / Трговија осигурување.

Што е гаранција за сите производи?

2 години гаранција.

Што е MOQ?

Секој производ има различни MOQ, pls не контактирате за повеќе детали.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !