Контактирајте не

Жеџијанг LUCKY ПРОИЗВОДИТЕЛ CO., LTD

адреса

Број 1966, Cuntong патот, Dongxiao Subdistrict, град Jindong округ Jinhua, Жеџијанг провинција, Кина

Е-пошта

 sales@goodluckycn.com

телефон

0579-82081585

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !