информации за компанијата

Професионална Фиш Пронаоѓач производство  Pionner in China Since 2003 

Висок квалитет и најдобра услуга е нашата култура. Овој неверојатен производ е посебно дизајниран за аматерски и професионални рибари слично, да Пронаоѓач на локацијата на риба, длабочина и на дното контура на вода. Користење на неверојатно и иновативна технологија, оваа риба Пронаоѓач е идеална алатка за да се донесе на риба за вас!

Информации за претпријатието

Основана е во 2003 година, Жеџијанг Среќа Производител копродукции, Ltd е професионална и искусни производител специјализирана за риболов област.
Да се биде фабрика интегрирање на R & D, производство и продажба, развој на нови производи и секоја година, контрола на квалитетот на производите строго, и имаат клиенти дома и во странство.
Како нашиот слоган "риболов прави животот подобар" покажува, ние Лаки се посвети на понудата луѓе најдобро искуство во областа на рибарството и најголема забава во животот.

sffsdfd

1.Professional производителот Со повеќе од 10 години на производство искуство во риболов поле, и добро обучени работници, строга контрола на квалитетот, и силна продажбата и R & D тим, ние нудиме на клиентите со висок квалитет и професионални производи.
2.Expert услуги Со комплетна производство, техника, и тим за продажба, ние сме прави соработка со нас прекрасно искуство за клиентите. Ние секогаш сме подготвени да им служи за вас.
3.Innovative умот Со оглед на иновации менува сè, ние никогаш не престана нашата чекор во creation.New производи се инјектира на пазарот и отворен неверојатни нови пазари за нашите клиенти.
4.Competitive цена Со квалитет и углед, како предуслови, ние се посвети за да обезбеди најдобар квалитет на производот и повеќето комплетна услуга за клиентите од корист на клиентите.

Нашите услуги
1. For all your inquires about us or our Fish Finder, we will reply you in detail within 24 hours

2. Ние сопствени добро обучени и страстен продажба и по- продажба на услуги кои може да се зборува течно англиски јазик
3. Ние нудиме OEM услуги. Може да печати свој логото на Фиш Пронаоѓач.
4. Имаме многу искусни инженери, може да ви помогне подобро да го користите Фиш Пронаоѓач


WhatsApp Online Chat !