• dddddddd3
  • dddddddddd2
  • 证书 模版

Основана е во 2003 година, Жеџијанг Среќа Производител копродукции, Ltd е професионална и искусни производител специјализирана за риболов област.

Да се биде фабрика интегрирање на R & D, производство и продажба, развој на нови производи и секоја година, контрола на квалитетот на производите строго, и имаат клиенти дома и во странство.
Како нашиот слоган "риболов прави животот подобар" покажува, ние Лаки се посвети на понудата луѓе најдобро искуство во областа на рибарството и најголема забава во животот.

WhatsApp Online Chat !